Versele Laga Complete Cuni Junior 1,75 kg

Kód: 1386
259 Kč
Skladem

Versele-Laga Complete Cuni Junior poskytuje výživu bez zbytečných starostí. Výjimečná chutnost pelet vše v jednom předchází vybíravosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Complete Cuni Junior poskytuje výživu bez zbytečných starostí. Výjimečná chutnost pelet vše v jednom předchází vybíravosti. Tak váš králík dostane všechny nezbytné prvky výživy a zůstane zdravý. Krmivo s dlouhou vlákninou má zvýšený obsah vápníku, bílkovin a vitamínů = všechny stavební prvky pro správný růst. Versele-Laga Complete Cuni Junior je vyvinuto veterináři na základě moderních vědeckých poznatků.

  • Vše v jednom – předchází vybíravosti
  • S vysokým obsahem bílkovin, s dlouhou vlákninou z vojtěškového sena pro vyrovnaný růst
  • Obohaceno o vitamíny a prebiotika: podporují trávení a tím správný růst a vyváženou střevní mikroflóru

Opti Growth 

Vyšší obsah vápníku, bílkovin a vitamínů. Všechny stavební prvky pro vyrovnaný růst.

Long Fibres 

Králíci jsou od přírody býložravci a jejich výživa musí obsahovat důležité balastní látky a malé množství škrobů. Cuni Complete se skládá z 20 % vlákniny. Díky speciálnímu způsobu výroby mohou být extrudáty vyrobeny z dlouhých, nemletých vláken (bohatých na silikát), která hrají při přirozeném příjmu potravy důležitou roli. Tato dlouhá vlákna podporují zdravou funkci střev a nutné obrušování zubů.

Vitamin Plus

Extrudáty jsou doplněny o některé esenciální vitamíny:

  • vitamín A: obnova kožních buněk, dobrý zrak, rozmnožování a látková výměna
  • vitamín D3: příjem vápníku a fosforu, metabolismus kostí
  • vitamín E a vitamín C: důležité antioxidanty, které chrání buňky proti volným radikálům a tímto podporují přirozenou obranyschopnost organismu.

Opti Immunity

S přídavkem přírodních rostlinných barviv. Posiluje přirozenou obranyschopnost.

Opti Digest

Přírodní podpora zažívání směsí bylinek. Pro lepší příjem prvků výživy.

Opti Coat 

Dodatek esence speciálních rostlinných olejů napomáhá ke zdravé kůži a lesklé srsti. Lněné semínko jako zdroj omega 3 & 6 - stavební prvky pro zdravou srst.

No Cereals

Složení bez obilovin.

Cell Protect

Buněčná ochrana.  

  • Složení: vedlejší produkty rostlinného původu (vojtěška 35%), rostlinné bílkovinné extrakty, semena (lněné semeno 2%), minerální látky, fruktooligosacharidy (0,3%), měsíček, juka
  • Doplňkové látky: nutriční doplňkové látky: vitamín A 12000 MJ, vitamín D3 1400 MJ, vitamín E 95 mg, vitamín C 100 mg, železo 120 mg, jód 2,5 mg, měď 12 mg, mangan 90 mg, zinek 84 mg, selen 0,24 mg; technologické doplňkové látky: antioxidanty, barviva
  • Analytické složky: protein 17,0%, obsah tuku 3,0%, hrubá vláknina 20,0%, hrubý popel 9,5%, vápník 1,0%, fosfor 0,8%
  • Návod k použití a rady: V určité růstové periodě lze podávat v neomezeném množství. V závislosti na velikosti a plemeni králíka se pohybuje doporučená denní dávka mezi 30 a 50 g. Měňte čerstvé krmivo i pitnou vodu každý den. Nechte k dispozici dostatek sena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Junior
Hmotnost: 1.9 kg