Versele Laga Complete Cuni Adult 1,75 kg

Kód: 1380
259 Kč
Skladem

Versele-Laga Complete Cuni Adult poskytuje výživu bez zbytečných starostí. Výjimečná chutnost pelet vše v jednom předchází vybíravosti. Tak váš králík dostane všechny nezbytné prvky výživy a zůstane zdravý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo s dlouhou vlákninou je speciálně přizpůsobeno výživovým požadavkům dospělých králíků. Je přizpůsobeno nutriční fyziologii králíků a obsahuje pouze malé množství škrobů, neboť nejsou přidána obilná zrna. Speciálním zpracováním granulí jsou kousky obzvlášť dobře stravitelné a chutné. Dlouhá vlákna zaručují zdravé trávení a napomáhají nutnému opotřebování zubů. Versele-Laga Complete Cuni adult je vyvinuto veterináři na základě moderních vědeckých poznatků.

  • Vše v jednom - předchází vybíravosti
  • S dlouhou vlákninou z bojínku pro zdravé zuby
  • Obohaceno o mrkev a bylinky pro lepší příjem a zažívání

Dental Care 

Dlouhá, nemletá vlákna s vysokým obsahem křemičitanů podporují aktivitu čelisti a důležité obrušování stále rostoucích zubů.

Long Fibres 

Králíci jsou od přírody býložravci a jejich výživa musí obsahovat důležité balastní látky a malé množství škrobů. Cuni Complete se skládá z 20 % vlákniny. Díky speciálnímu způsobu výroby mohou být extrudáty vyrobeny z dlouhých, nemletých vláken (bohatých na silikát), která hrají při přirozeném příjmu potravy důležitou roli. Tato dlouhá vlákna podporují zdravou funkci střev a nutné obrušování zubů.

Flora Stimul

Přidáním prebiotik - fructo-oligosacharidů (FOS) a mannan-oligosacharidů (MOS) - je podpořena střevní flóra těchto malých savců a tím je zajištěno optimální trávení.

Vitamin Plus

Extrudáty jsou doplněny o některé esenciální vitamíny:

  • vitamín A: obnova kožních buněk, dobrý zrak, rozmnožování a látková výměna
  • vitamín D3: příjem vápníku a fosforu, metabolismus kostí
  • vitamín E a vitamín C: důležité antioxidanty, které chrání buňky proti volným radikálům a tímto podporují přirozenou obranyschopnost organismu.

Opti Immunity

Přidáním přirozených rostlinných pigmentů a antioxidantů luteinu a β-karotenu je podporována všeobecná obranyschopnost.

Opti Coat 

Dodatek esence speciálních rostlinných olejů napomáhá ke zdravé kůži a lesklé srsti. Lněné semínko jako zdroj omega 3 & 6 - stavební prvky pro zdravou srst.

No Cereals

Složení bez obilovin.

Odour Control

Obsažené výtažky z juky vážou amoniak a ostatní komponenty, které způsobují zápach při vylučování. Tímto je redukován nepříjemný zápach.  

  • Složení: vedlejší produkty rostlinného původu (bojínek luční, trávy a byliny 10%), zeleniny (mrkev 4%), rostlinné bílkovinné extrakty, semena (lněné semeno 2%), minerální látky, fruktooligosacharidy (0,3%), měsíček, juka
  • Doplňkové látky: nutriční doplňkové látky: vitamín A 10000 MJ, vitamín D3 1200 MJ, vitamín E 80 mg, vitamín C 100 mg, železo 100 mg, jód 2 mg, měď 10 mg, mangan 75 mg, zinek 70 mg, selen 0,2 mg; technologické doplňkové látky: antioxidanty, barviva
  • Analytické složky: protein 14,0%, obsah tuku 3,0%, hrubá vláknina 20,0%, hrubý popel 7,5%, vápník 0,8  %, fosfor 0,6%
  • Návod k použití a rady: V závislosti na velikosti a plemeni králíka se pohybuje doporučená denní dávka mezi 50 a 80 g. Měňte čerstvé krmivo i pitnou vodu každý den. Nechte k dispozici dostatek sena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Versele Laga
Hmotnost: 1.9 kg