Ferplast Casita 120 119x58x61 cm

Kód: 465
2 090 Kč
Skladem

Velikost: 119 x 58 x 61 cm.

Klec pro hlodavce Casita představuje ideální místo pro život vašeho mazlíčka. Je dostatečně prostorná, pohodlná a vyrobená pouze z bezpečných a kvalitních materiálů. Disponuje otevírací střechou, jež usnadňuje přístup ke zvířeti. Nechybí jí však ani klasická zasunovací dvířka. Součástí je praktické příslušenství – napáječka na vodu, zásobník na seno i miska na jídla. Do klece lze doplnit i mezipatro, které zvířeti vytvoří příjemný a útulný prostor k odpočinku. Klec se dá snadno rozebrat, což usnadňuje její čištění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro pohodlný život vašeho mazlíčka

Klec nabízí hlodavcům vysoké pohodlí i dostatek prostoru k životu. Díky klenuté střeše je klec prostorná, bez vaničky ji lze navíc využít i jako samotnou ohrádku. Ke zvířátku se dostanete pomocí předních zasunovacích dvířek, nebo lze otevřít i střechu. Model Casita 120 je ideální pro králíky. 
 

Praktické příslušenství

Součástí klece je i široké příslušenství, které váš mazlíček jistě ocení. Obsahuje zásobník na seno, který lze prakticky plnit zvenčí, misku na jídlo i kapátkovou napáječku na vodu. Nechybí ani mezipatro, které lze do klece přidělat a vytvořit tak pro zvíře útulný úkryt. 
 

Atraktivní a odolné zpracování

Klec je nejen účinná, ale navíc i dobře vypadá. Zaoblená střecha jí dodává elegantní dojem, bezpečnostní sponky zabraňují tomu, aby došlo k otevření klece zvířetem. Je vyrobena pouze z bezpečných materiálů – kvalitního plastu a drátěného pletiva. Snadné je i její čištění, neboť ji lze snadno celou rozebrat. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece
Hmotnost: 20.1 kg