Ferplast Klec Barn 100 96 x 57 x 73 cm

Kód: 1131
1 990 Kč
Skladem

Klec Barn 100 má typický stodolový tvar se zvýšenou střechou a bílými bočními pruhy, které se setkávají do kříže. Tato milá klec je určena výhradně pro králíky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klec Barn 100 má typický stodolový tvar se zvýšenou střechou a bílými bočními pruhy, které se setkávají do kříže. Tato krásná klec je určena výhradně pro králíky; velmi prostorná, dodává se se žlabem, miskou a výtokem vody. Na spodní úrovni se nachází praktický domeček, který je jako stvořený k odpočinku. Na patro vede sada plastových schůdků, kde si váš králík může užít dokonalý výhled a polenošit.

Klec Barn 100 je vyrobena z pevného lakovaného kovového pletiva a lze ji zcela rozebrat. Zabírá málo místa a dodává se se dnem, které je vyrobeno z termoplastické pryskyřice, která zabraňuje prosakování. Přední část klece je vybavena praktickými posuvnými dvířky se zámkem, které jsou speciálně navrženy pro bezpečnost vašeho domácího mazlíčka. Údržba této klece je velmi jednoduchá díky plně otevírací střeše, která umožňuje úplný přístup při každodenním čištění. Pro důkladné vyčištění lze dno a horní část oddělit uvolněním upevňovacích svorek na bocích.

Klec pro králíky ve stylu americké stodoly

Doplněno ozdobnými nálepkami

Patentovaný design

Dno vyrobené z pevné termoplastické pryskyřice pro zachycení nečistot, odpadu nebo pilin

Pletivo z pevného lakovaného kovu

Střecha se dá zcela otevřít pro pohodlný přístup

Plastový horní rám s upevňovacími sponami

Vstupní posuvné dveře

Kovová konstrukce a spodní část lze snadno oddělit na čištění

Včetně příslušenství: 1 žlab, 1 chrlič na vodu, 1 miska, 1 domeček, horní patro se schůdky

Doplňkové parametry

Kategorie: Králík, mořče
Hmotnost: 20.1 kg